NAŠI PATRONI

Naši patroni jsou mimořádní lidé, kteří našich končinách nejsou neznámí. Je o nich známo, že rádi využijí každou příležitost, aby jsi strávili na horách, aby se pokochali krásou naší krajiny. A to provozují už tak dlouho, že je jistě většina z nás už alespoň jednou někde potkala, nebo o nich četla. My jim děkujeme za podporu našeho, a teď už i jejich, projektu. A doufám, že se nám společně podaří vytáhnout co nejvíc lidí na výlet.

Prvním naším patronem turistické (pěší) sekce se stal Petr Ozogán.

Kdo je z Liberce, nebo bydlí někde na trase závodu 1000mil, tak nemůže neznat tohoto týpka. Znáte ho určitě již dlouho. Po pádu komunismu zakladatel počítačové firmy, a jeho software na účetnictví určitě spousta lidí používá doteď.

Je to jediný člověk, který závod 1000mil absoloval jak pěšky, tak na koloběžce, tak na kole. Není duležitý čas, ale je důležitý, že dokončil. A navíc do toho navrtal i svého syna. Takže asi má svatou ženu :) 

Díky jeho plnovousu ho nemůžete nikdy přehlédnout.  A společně s ním chystáme první výlet na první kopec, hned jak to půjde. Doufám, že se přidáte. Určitě to bude zážitek. Pakliže nestihnete, nevadí - budou další.

A patronem cyklistické sekce bude....

Zatím vybírame, ale pár nápadů by bylo :)