Sponzoři, podporovatelé a dobrovolníci

Jsou věci, které by bez pomoci ostatních trvaly dlouho a možná by ani nevzniky. Proto vřele děkujeme našim hrdým sponzorům, podporovatelům a neméně dobrovolníkům.  Díky.

Prvním podporovatelem se stala Monika Bertlová. Poznal jsem ji na facebooku, vlastně jsme už měli pár společných přátel. A proto jsem nezaváhal, když si dala na Seznamce cyklistů inzerát, že by chtěla ujet 300km naráz. Padlo slovo a už jsme o víkendu vyrazili směr Ďáblův most podél Nisy do Německa. Já jel na almountain fullu, takže pohoda. A Monika jela na enduru, řidítka jak Hárlej :) ... dali jsme to tedy tam a zpátky. Cestou si ani jednou nestěžovala, prostě príma holka, bajkový nadšenec, milující přírodu a pořád ráda objevuje nové ani DH ji není cizí. Určitě nás někdy vezme na projížďku.

Naším druhým podporovatelem je Josef Čičo. Poznal jsem ho ve svém starém zaměstnání. Jestli potřebujete něco na kole opravit - on je ten pravý. Představte si třeba situaci, kdy se vám podaří dostat na startovku legendárního, prvního extrémního závodu Loudání českou krajinou, a někdo vám u nové vidlice strhne závit na kotoučový brzdě a zbývá vám pár dnů do startu. Pepa je ten co vám to celé zachrání a na vaši historickou vidlici sežene nové vnější nohy lusknutím prstu. Potom přijedete z Loudání a vidlice samozřejmě v důsledku zanedbávání přestane fungovat - ano zase Pepa to zachrání. Kdo mě zná, ví, že bez kola moc dlouho nevydržím - ale Pepa to zachrání. Vřelé díky jemu a doufám, že nás taky vezme na projížďku na nějaký ten vrchol. Ale zapomeňte na asfalt, procvičíme zdvihy co to jen půjde. Pro ostatní, ne že mi ho strháte :)